3D návrhy koupelen

Pokud se pouštíte do rekonstrukce či plánujete novou koupelnu, na začátku všeho hrají důležitou roli prostorové návrhy koupelen. Takové grafické návrhy koupelen ve 3D vám totiž pomůžou s výběrem a rozmístěním jednotlivých prvků do požadovaného prostoru. Ať už plánujete luxusní koupelnu či jen malou skromnější třeba v podkroví, návrhy koupelen vám vždy napoví, jaké obklady a vybavení jsou právě pro tu vaši koupelnu nejvhodnější.

Jak na projekt a návrhy koupelen? 3D návrhy koupelen mají řadu výhod

Návrhy koupelen byste rozhodně neměli podceňovat. Dnes si je můžete nechat zpracovat téměř v každém koupelnovém studiu, v našich vzorkovnách máte však jistotu, že se vám bude personál plně věnovat a po společné diskuzi nad detaily, vytvoří to pravé řešení. Ne nadarmo se stále užívá přísloví „dvakrát měř a jednou řež“. Moderní technologie umožňují měřit tak dlouho, že nemůžete netrefit. Detailní návrhy koupelen zpracované za pomoci 3D simulace vám umožní vcítit se do budoucí podoby místnosti natolik, že nebudete nerozhodní.

Přineste si vše potřebné a ve studiu vytvoříme ideální návrhy koupelen

I když všem prodejcům jde o pomoc zákazníkovi, aby si udělal co nejlepší představu, kvalita zhotovovaných vizualizací bývá různorodá. V našich koupelnových studiích se vždy snažíme, aby finální výstup a zhotovené návrhy koupelen splňovaly vaše nejideálnější představy. Stačí, když si domluvíte schůzku, přinesete zakreslený půdorys, výšku stropu a případně rozměry oken. Pokud máte již vybrány obklady, nezapomeňte jejich soupis nebo vám pomůžeme vybrat. V každém případě se můžete těšit, že odejdete z našeho studia s dokonalou představou o své nové koupelně.

Všechny nabízené modely koupelnového nábytku jsou z materiálů odolných proti vlhkosti, takže záleží jen na vašem vkusu, zda si vyberete klasický bílý koupelnový nábytek nebo třeba dřevěný s dekorem v různých barevných provedeních. Najděte si variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat, jednotlivé značkové série vám o sortimentu napoví více.

Vyberte si studio

návrhy 3D