Veškeré výhody pro koupelny bez starostí

Informace

Prolistujte si náš katalog kompletních řešení pro koupelnu a navštivte naše nejbližší koupelnové studio, stačí mít pouze představu o rozpočtu a vybavení do nové koupelny a nechat si od nás poradit. Vyškolení prodejci ve studiu vám rádi poskytnou odborné a profesionální poradenství a pomůžou vám koupelnu zrealizovat.

Konzultace

Domluvte si schůzku a personál ve studiu se vám bude plně a ochotně věnovat. Poradí vám s výběrem sanitárního vybavení a doplňků a na vaše přání zpracuje grafický návrh nové koupelny. Také rádi doporučí profesionální montážní firmu s garancí 100% záruky a funkčnosti montáže, se kterou se dohodnete na realizaci koupelny. Plánování půjde pak hladce a bez problémů.

Realizace

S ochotou zajistíme, aby se k vám vždy dostaly nejen kvalitní produkt pro koupelnu, ale i profesionální instalace realizovaná prostřednictvím našich partnerských montážních firem. Na základě našich zkušeností v oboru umíme nabídnout partnera odborně a řemeslně na vysoké úrovni. Proto neváhejte a využijte naší profesionality, my totiž myslíme na to, aby vše fungovalo jak má a koupelna pak splňovala funkčně i esteticky vaše požadavky.

koupelny