Koupelnová studia

Všechny sanitární výrobky značky VIGOUR můžete shlédnout v našich koupelnových studiích. Každé centrum nabízí série v různých cenových relacích, vše na jednom místě. Ukázka koupelnového vybavení včetně funkčnosti zde čeká přímo na vás. Proto neváhejte a přijďte se inspirovat.

Navštivte naše koupelnová studia

Pokud se pouštíte do rekonstrukce nebo chcete novou koupelnu rozhodně nepodceňujte důležitost plánování jednotlivých kroků od přípravy až po odbornou montáž sanitárního vybavení. Centrum našich koupelnových studií nabízí ZDARMA odborné poradenství, individuální přístup a cenné rady při plánování budoucí koupelny. Kontaktujte nejbližší centrum koupelen a domluvte si schůzku, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Centrum s komplexním sortimentem a individuálním přístupem

Všechna koupelnová studia mají na své výstavní ploše vzory moderních koupelen různých sérií, stačí si pouze vybrat tu správnou koupelnu a nechat vše na nás. Centrum zajistí, aby se k vám dostal nejen kvalitní produkt, ale i jeho instalace realizovaná odborně a řemeslně na vysoké úrovni. Doporučíme profesionální montážní firmu s garancí 100% záruky a funkčnosti montáže. Odbornou instalací získáte navíc možnost snížené sazby DPH a firma vám zajistí kompletní dodávku vybraného zboží včetně běžného instalačního materiálu.

Kontakty

koupelnová studia